Devítkový měšec 2014 – 6.turnaj

devitka2014-6Šestý turnaj Kladenská devítka se hrál za účasti 33 hráčů a v měšci se trefovalo 9800 korun. Postup z kvalifikace mezi 30 semifinalistů byl poměrně jednoduchou záležitostí, ale trefit měšec tak jednoduché nebylo. Odolal letos i po šesté a na konci července se bude trefovat částka kolem 10 500 až 11 000 korun.

Následný semifinálový „triple“ vyřazovák, přinesl na oltář tradiční oběti favoritů. Nejprve v prvém kole vystavil STOP pro Daniela Sedláčka a Zdeňka Máru, poté v další části pro Jaroslava Malce a Michala Janovského. Samotné finále ovládl ostřílený „starý vlk“ Jan Kolář, který si nenechal vzít již čtvrté vítězství v této sezóně. Druhé místo i přes opakující bolesti zad dala Jana Skůrová před Janem Kolářem mladším. Další pořadí a umístění ve „Štastné sedmě“ bylo následující: Rechtorik Milan, Slezák Luboš, Livanec Zdeněk a Lencová Anežka.

CELOROČNÍ HODNOCENÍ

Hrálo se o dvojnásobné body a tak nastaly poměrně velké změny v žebříčku celoročního hodnocení. Po šestém turnaji se probojoval ze zálohy, do čela žebříčku Jan Kolář (348 bodů). Druhé místo náleží Janě Skůrové s 343 body a třetí Milanu Rechtoríkovi s 267 body.

Celoroční pořadí.pdf

Přihlásit se na červencový Devítkový měšec můžete zde.