Patriot – 2.turnaj

patriot2Druhý turnaj zbrusu nové turnajové série s názvem PATRIOT se odehrál za účasti 37 hráčů na centru V-bowling na Kladno.

Po odehraných čtyřech hrách postupovalo do finále 30 účastníků. Kvalifikaci vévodil suverénně lednový vítěz Daniel Sedláček a už se viděl opět na bedně. Jenže, přišla bída na Sedláčka … a pozornost si tentokráte užili nováčci (např. Lukáš Drábek, Roman Venclíček).


Ve finále si nejlépe zpočátku vedlo duo z Notaxu Malec-Korecký, ale oba odpadli a po druhé hře měla vítězství téměř v kapse Věra Váchová s osmi pozičními body a velkým odstupem od ostatních hráčů. Poté však zahrála ve třetí hře jen výkon 141 a to znamenalo přičtení 26 pozičních bodů a konec nadějí na bednu nebo TOP 7.
Nejlepším hráčem ve finále byl nakonec Vladimír Krucký, který vítězí po výkonech 189, 236, 247 se sedmnácti pozičními body. Na druhém místě s 20 pozičními body se umístil Evžen Novotný a třetí místo s 21 pozičním bodem vybojoval nováček turnaje Lukáš Drábek, který se stal i nejlepším hráčem kategorie Amatér.
Do TOP 7 a „Šťastné sedmy“ se protlačili Jiří Beran ml., Pavlína Vlčková, Roman Venclíček a Lumír Hřebík. Dle umístění se přidělovaly opět body do celoročního hodnocení a zde je žebříček po druhém turnaji. Na čele průběžného hodnocení mají shodně po 93 bodech Daniel Sedláček a Jan Kolář, 90 bodů má na svém kontě Vladimír Krucký.
Březnový Patriot se hraje v březnu dne 6.3.2014 a tentokráte se bude hrát na lehkém house mazání. Aktuální obsazovačku a volná místa naleznete zde. Pro hráče, kteří by se rádi zapojili do turnajové série a nevejdou se do vypsaných hracích rund, je připravena možnost kvalifikační předehrávky v týdnu, před oficiálním hracím dnem. Stačí zavolat organizátorovi a termín předehrávky si domluvit.