Patriot 2015 – 2.turnaj

patriot2015_2Druhý turnaj série PATRIOT se hrál na dlouhém mazání. Na Kladno si našlo v únoru cestu 32 hráčů kterým doslova a do písmene vládl rodinný klan z Black Riders. Již kvalifikaci vévodil Jan Kolář st. s průměrem 229,5. Výbornou pozici s jedním bodem si přenášeli do finále ještě Martin Váňa a Boris Guič, posledním postupujícím z kvalifikace s průměrem 145,75 byla Jana Kubíčková. Po kvalifikaci se losovaly tři účastnické ceny (vouchery V-bowling na konzumaci v hodnotě 150 Kč) a štěstí se usmálo na Pavla Vacka, Jaroslava Moce a Lumíra Hřebíka (foto 3).

O vítězi turnaje rozhodují poziční body za umístění v jednotlivých částech turnaje a těch nasbíral nejméně Jan Kolář starší (23b). Stejný počet bodů měl na svém kontě i Jaromír Malec, zde rozhodoval ale drobný handicap v neprospěch „michelina“. Na třetím místě s 26 pozičními body se umístil Jan Kolář ml. a zde opět rozhodoval handicap (foto 1). Dále se umístili v pořadí a „štastné sedmě“: Hana Kolářová, Pavlína Vlčková, Kateřina Fojtů, která uzavřela neuvěřitelnou bilanci rodinného klanu. Čtyři hráči se umístili mezi šesti nejlepšími. Podrobné výsledky s pozičními body jsou v příloze.

Výsledky turnaje.pdf

Celoroční pořadí.pdf

Dle umístění se přidělovaly další body do celoročního hodnocení. Na čele žebříčku je tandem Kolářů (oba 77 bodů) před Jaromírem Malcem (75b) a Pavlínou Vlčkovou (70b). V hodnocené elitní TOP 10 ještě jsou Hana Kolářová, Ladislav Švec, Vladimír Pajdlhauser, Dalibor Polívka, Pavel Vacek a Ladislav Červinka. Kompletnížebříček s vybojovanými body po druhém turnaji je níže v příloze. Březnový Patriot se hraje na středním mazacím modelu dne 19.3.2015, aktuální obsazovačku a volná místa naleznete zde.