Patriot – 4.turnaj

patriot4Čtvrtý turnaj turnajové série PATRIOT na centru V-bowling na Kladně se odehrál za účasti 29 hráčů, počet postupujících oproti propozicím přesto zůstal navýšen a nikdo nevypadl. Hrálo se na tzv. kladenském mastném house, ale bohužel nikdo nepřekonal hranici 200 bodů a tak tento model půjde k ledu a příště již budeme hrát opět na lehčím místním modelu jako v březnu.

Kvalifikaci vévodil Vratislav Kulhánek následován Lumírem Hřebíkem a Danielem Sedláčkem. Do pětice hráčů, kteří si započítaly pouze jeden poziční bod se přiřadily ještě Vlastimír Talaš a Jiří Květoň. Stálou formu na dubnovém turnaji ukázala Pavlína Vlčková, která si bez velkých výkyvů ve výkonech došla pro první pozici. Měla na svém kontě 14 pozičních bodů a o dva body předstihla Janu Schönovou, které patří druhá příčka. Třetí v pořadí se umístil Štěpán Rezek, který měl na svém kontě pozičních bodů devatenáct.

Karty šťastné sedmy zůstaly v rukou Richarda Noska, Viktora Schöna, Daniela Sedláčka a Luboše Slezáka. Podrobné výsledky včetně pozičních bodů jsou zde. V žebříčku celoročního pořadí zůstává na špici Vladimír Krucký (179b). Na druhé pozici je nově Pavlína Vlčková (172b) a na třetí Daniel Sedláček (148b). Kompletní žebříček po 4. turnaji je k náhledu a tisku níže v příloze. V boji o pětitisícovou „bonusovku“ má na svém kontě čtrnáct hráčů již čtyři starty. PS: Květnový Patriot se hraje dne 8.5.2014 a aktuální obsazovačku a volná místa naleznete zde.

Celoroční pořadí.pdf