Ulice V-GROUP 2014 – 1.turnaj

Ulice V-GROUP - 1.turnaj

Ulice V-GROUP – 1.turnaj

Ve středu 29.1.2014 začal na Kladně již třetí ročník ryze amatérského turnaje „ULICE V-GROUP“ opět ve stylu „Rozjezdy pro hvězdy“. Přestože jde o amatérský turnaj, využívají se na centru V-bowling technické možnosti nové mazačky KUSTODIAN ION. Na pořádané sérii se v průběhu roku budou nadstandardně střídat různé mazací modely (krátké, dlouhé a střední mazání).

Turnaj pokračuje opět pod patronací firmy V-group a všichni účastníci lednového turnaje, pokud přijdou hrát i v únoru, budou zařazeni, do losování o zapůjčení akčního předváděcího automobilu PEUGEOT na celý víkend.

Na první turnaj nového ročníku přijelo na V-GROUP Bowling 24 účastníků a hrálo se na krátkém mazání. Chyběly všechny tři nejlepší hráčky loňského ročníku (Janovská, Schönová, Petáková) a tak se naskytla šance pro nové hvězdy. Po roce a půl zavítal na ULICI Luboš Slezák a určitě nelitoval, protože si přijel pro prvé místo. Svou úspěšnou premiéru si na Ulici odbyla Petra Červinková (2. místo) a na bedně se objevil ještě další z nedávných nováčků Ulice David Vobořil (tři nejlepší viz foto 1). Do šťastné sedmy, kde je odměnou tréninková hodina pro hráče umístěné na 4 až 7. místě se tentokráte vtěsnali: Bohuslav Ondráček, Lucie Kubelková, Zdeněk Livanec a Dáša Flegelová.