Ulice V-GROUP 2014 – 2.turnaj

ulice2Ve středu 26.2.2014 pokračoval na Kladně druhý turnaj letošní série ULICE a hrálo se velmi lehkém house mazání, na kterém se bude hrát i v březnu. Ulice pokračuje v trendu „rozjezdy pro hvězdy“ a opět jednu našla. Tentokráte to byl Milan Korecký, který si na své konto připisuje první bowlingovou trofej ve své kariéře.

Turnaje se účastnilo 19 hráčů a osmnáctka nejlepších postupovala do play-off. Semifinálové play-off posouvalo do finále 9 vítězů, ale postupovali též tři poražení hráči s nejvyšším bodovým ziskem, aby se naplnilo finále pro 12 hráčů (viz pavouk zde). Šance dodatkového postupu z semifinále dokonale využil Milan Korecký a zamířil si to pak rovnou na bednu pro druhé místo. Zvítězil Libor Rechtorik, třetí se umístila Lucie Kubelková, která zcela ovládla kvalifikaci i semifinále, ale ve finále již nezahrála dle svých představ. Do Štastné sedmy si pro hodinu bowlingu zdarma došli: Luboš Slezák, Ladislav Červinka, Jana Kubíčková a Eva Rechtoriková.

Po druhém turnaji se na čele celoročního hodnocení usadil Luboš Slezák s 68 body, před Lucií Kubelkovou (57b) a Bohuslavem Ondráčkem (46b). Kompletní žebříček naleznete zde.

PS: Příští turnaj se hraje opět na house mazacím modelu dne 13. března. Obsazovačka na tento turnaj je již otevřena na www.obsazovacky.cz, stačí kliknout zde.