Ulice V-GROUP 2014 – 3.turnaj

ulice3Na Ulici přijelo méně než 24 hráčů a jelikož opět postupovali všichni hráči, tak se pozměnil systém hodnocení turnaje. Aby kvalifikace měla smysl, tak se rozdávaly poziční body dle umístění, semifinálové vyřazovací play-offko bylo zachováno a ve finále se pozičně hodnotila každá hra zvlášť.

Podrobný výsledkový servis ukazuje, kdo a kolik získal pozičních bodů (zde), které si přenesl do finále. Ve finále se po dvou letech podařilo konečně prorazit Vlaďovi Kruckému a na Ulici konečně vítězí. Zvítězil i přes značně záporný handicap -40 bodů na hru před Pavlínou Vlčkovou a Romanem Součkem. V šťastné sedmě se umístili Daniel Sedláček, Zdeněk Livanec, Lucie Kubelková a Jaroslav Moc.

Posledně jmenovaný mimo šťastné sedmy vyhrál ještě certifikát od autosalonu V-group, na zapůjčení předváděcího vozu PEUGEOT na celý víkend.

V celkovém pořadí došlo ke změně na čele tabulky. Luboš Slezák nebyl přítomen, přišel o své vedoucí postavení a propadl až na čtvrté místo. Nově vede Lucie Kubelková s 82 body před Zdeňkem Livancem (69b) a Jaroslavem Mocem (68b). Kompletní žebříček celoročního pořadí najdete níže v příloze.

Přílohy
Průběžné celoroční pořadí (formát pdf, vel. 50 kB)
Výsledkový list s pozičními body (formát pdf, vel. 22 kB)