Ulice V-GROUP 2014 – 5.turnaj

ulice5Ve středu 14. května proběhl na centru V-bowling Kladno již pátý turnaj z letošní série ULICE. Turnaje se účastnila letošní nejvyšší návštěva (29 hráčů) a tak boj o bodíky do celoročního pořadí byl o něco složitější než jindy.

Postup z kvalifikace do semifinálové čtyřiadvacítky nebyl až tak složitý, ale následné play-offko přineslo „tradiční“ neočekávané vyřazení papírových favoritů. Mezi prvními ve výčtu je na „paletě“ Daniel Dedláček, následují Karel Šípek a Váslav Bečvář.

Pro vítězství na turnaji jde hráč naprosto odlišným způsobem než na jiných turnajích, a sbírá tzv. poziční body. K překvapení všech se povedlo zvítězit Vladimíru Kruckému, hráči, který měl na svém kontě největší odpočet a to -38 bodů na každou hru před Pavlínou Vlčkovou a Dášou Flegelovou. V šťastné sedmě se umístili Jaromír Malec, Jana Novotná, Jana Kubíčková a Soňa Hejlová. Podrobný výsledkový servis, kdo a kolik získal pozičních bodů (zde).

Po pátém turnaji se mění pořadí a jména v popředí žebříčku. Pomalu se propadají Kubelková, Moc a další, ale derou se na vrchol nová. V čele žebříčku se usadil Vladimír Krucký (129b) před Zdeňkem Livancem (98b) a Lubošem Slezákem (91b).

Celoroční pořadí.pdf

PS: Příští turnaj se hraje znovu na house mazacím modelu dne 19. června a hraje se o DVOJNÁSOBNÉ BODY. Obsazovačka na tento turnaj je již otevřena na www.obsazovacky.cz, stačí kliknout zde.