Ulice V-GROUP 2014 – 6.turnaj

ulice6

Na centru V-bowling Kladno proběhl červnový turnaj z letošní série ULICE. Turnaje se účastnilo 22 hráčů a bojovalo se o dvojnásobné body do celoročního hodnocení. Přestože na tomto ryze amatérském turnaji bylo několik hráčů vyšší výkonnosti, byl herní průměr na hráče dokonce pod hranicí 160, přesně 158,17. Postup z kvalifikace do semifinálové osmnáctky nebyl složitý (vypadávali pouze 4 hráči), přesto před branou postupu zůstal druhý hráč celoročního hodnocení Zdeněk Livanec. Po kvalifikaci se losovala cena autocentra V-group , kterou je zapůjčení předváděcího automobilu na celý víkend. Povinnost odehrát alespoň dva turnaje ze tří, splňovala Jana Novotná a stala letošní druhou výherkyní certifikátu ULICE V-group.

Následný trojitý vyřazovak přinesl „tradiční“ neočekávané vyřazení papírových favoritů a ze hry se poroučel první hráč celoročního pořadí Vladimír Krucký. Samotné finále přineslo také nečekaný vývoj. Pro premiérové vítězství v kariéře si na červnovém turnaji došel Jiří Jemelík. Zvítězil před Markem Chovancem, kterému vítězství doslova uteklo mezi prsty v poslední hře. Bronzovou pozici vybojoval Ladislav Červinka a do šťastné sedmy se natlačili: Šípek Karel, Novotná Jana, Kubíčková Jana a Červinková Petra. Podrobné výsledky s pozičními body naleznete níže v příloze.

Výsledky turnaje.pdf

Dvojnásobné body nepřinesly nové jméno na čele celoročního pořadí ani nepřinesly příliš velké změny v umístění celoročního pořadí. Naopak řádně zahustily žebříček, který je nyní napěchován s minimálními rozdíly. Nadále vede Vladimír Krucký (157b) před Jiřím Jemelíkem (150b) a Janou Kubíčkovou (133b), kteří nahradili Zdeňka Livance a Luboše Slezáka na pomyslné bedně třech nejlepších hráčů. Kompletní žebříček naleznete níže v příloze.

Celoroční pořadí.pdf

PS: Příští turnaj se hraje dne 16. července. Obsazovačka na tento turnaj je již otevřena na www.obsazovacky.cz, stačí kliknout zde.