Ulice V-GROUP 2015 – 1.turnaj

ulice2015Ve středu 28.1.2015 začal na Kladně další ročník ryze amatérského turnaje ULICE, určeného především pro hráče s výkonností do 160. Turnaj pokračuje pod patronací firmy V-group a všichni účastníci lednového turnaje, pokud přijdou hrát i v únoru, nebo v březnu budou zařazeni, do losování o zapůjčení předváděcího automobilu PEUGEOT na celý víkend.

Oproti loňskému průměru návštěvnosti zájem o lednovou Ulici stoupl a na první turnaj přijelo 27 účastníků. Mezi startujícími byla většina účastníků z loňské TOP 10 celoročního pořadí, ale ani jeden z úspěšných hráčů se nyní nedostal na bednu ani do „šťastné sedmy“. Ulice zářily nové hvězdy a tak si představme nové úspěšné tváře. Zvítězila Alena Sovová před Jiřím Seidlem Janou Novotnou (foto 1). Do šťastné sedmy, kde jsou odměňováni za umístění hráči na 4 až 7. místě se tentokráte vtěsnali: Jaromír Malec, Věra Fryšová, Petr Horáček a Vítězslav Květenský (foto 2). Sláva vítězům, čest poraženým a tak nelze opomenout jméno Ladislava Švece (foto 3).

Podrobné výsledky hráčů s pozičními body, dle kterých se určuje pořadí a umístění na turnaji, naleznete níže v příloze. První body jsou rozdány, příští turnaj se hraje dne 11. února. Obsazovačka na tento turnaj je již otevřena na www.obsazovacky.cz, stačí kliknout zde.