Ulice V-GROUP 2015 – 2.turnaj

ulice2015_2Rozjezdy pro nové hvězdy, tak opravdu funguje koncepčně ryze amatérský turnaj ULICE. V lednu to byla Alena Sovová, nyní František Hejl a nabízí se otázka, kdo bude další? Nepředbíhejme ale událostem a pojďme se na Ulici podívat hezky po pořádku. Ve středu 11. února 2015 se odehrál na Kladně druhý turnaj z letošní série. Jak je vidno z návštěvnosti, Ulice po létech hledání našla svou klientelu a tvář. Po lednové účasti s 27 hráči byl zájem o Ulici ještě o tři hráče vyšší.

Kvalifikaci výborně rozehrál Jiří Seidl, následován Vladimírem Kruckým, Zdeňkem Livancem a nejépe hrající ženou Ingrid Liebichovou. Nikdo z nich však kvalifikační tempo nevydržel a nemohl si tak sáhnout na odměny v „šťastné sedmě“.

Pro svůj první úspěch a umístění na bedně si tentokráte přijel František Hejl, který zvítězil před Janou NovotnouJaromírem Malcem (foto 1). Do šťastné sedmy, kde jsou hráči umístění na 4 až 7. místě se tentokráte vtěsnali: Jana Kubíčková, Jaroslav Moc, Gabriela Malcová a Milan Čapek (foto 2). Kompletní pořadí a podrobné výsledky hráčů s pozičními body, dle kterých se určuje pořadí a umístění na turnaji, naleznete níže v příloze. CELOROČNÍ HODNOCENÍ Po dvou odehraných turnajích bodově vede Jana Novotná s 47 body následovaná rodinným tandemem Jaromír Malec (45b), Gabriela Malcová (38b). Kompletní žebříček s vybojovanými body a celoročním pořadím je níže v příloze.

Celoroční pořadí.pdf

Příští turnaj se hraje dne 11. března, obsazovačka na tento turnaj je již otevřena na www.obsazovacky.cz, stačí kliknout zde.

PS: V březnu se bude losovat certifikát k zapůjčení akčního předváděcího automobilu PEUGEOT na celý víkend od partnera turnaje firmy V-group a do slosování budou zařazeni všichni hráči, kteří budou mít na svém kontě dvě ze tří posledních účastí na turnaji Ulice.